Kovovýroba

Sme tu, aby sme Vám pomohli

Poskytuje kompletné výrobné a subdodávateľské služby s cieľom poskytnúť komplexné riešenia, čo umožňuje našim zákazníkom flexibilitu zamerať sa na svoje hlavné silné stránky a kompetencie, aby dostali svoje podnikanie tam, kam potrebujú.

Špecializujeme sa na výrobu zváraných zostáv a komponentov z ocele, špeciálnu povrchovú úpravu, motážne a inštalačné práce.

Zákazková kovovýroba

Vďaka dlhoročným skúsenostiam máme praktické skúsenosti v rozsahu služieb zákazkovej výroby z ocele. Obráťte sa na nás,  naše služby v oblasti zákazkovej kovovýroby posktytujeme do všetkých obchodných odvetví, vrátane priemyselných, obchodných, maloobchodných a rezidenčných projektov.

Povrchová úprava kovov

Sme schopní aplikovať celý rad povrchových úprav, aby sme vyhoveli požiadavkám konečného použitia alebo jednoducho poskytli požadovaný estetický vzhľad. Využívame tiež odborné znalosti viacerých miestnych zdrojov pre špeciálne povrchové úpravy, vrátane práškového lakovania, čiernenia ( za studena) a pieskovania čo nám umožňuje zabezpečiť kvalitu a konzistenciu.

Montážne a inštalačné práce

Finálne výrobky s požadovanou povrchovou úpravou, môžeme sa nás tiež opýtať na naše služby spojené s inštaláciou kovových konštrukcií, aby sme vám ich nainštalovali.

Náš tím má za sebou rozsiahle portfólio inštalácií kovových konštrukcií, počnúc malými úlohami až po väčšie projekty. Vďaka našej všestranosti sme pracovali na rôznych projektoch, ktoré zahŕňajú obchodné, rezidenčné a priemyselné využitie.

Každý nový projekt je pre nás výzvou,skúškou, ale spokojnosť zákazníka je odmenou.

Preto nám naši zákazníci doverujú pri malých aj veľkých projektoch.